En-Kay Mimarlık İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

En-Kay Mimarlık İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

En-Kay Mimarlık İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

 

 

ENKAY Mimarlık
Başta ağırlıklı olarak Bursa olmak üzere, yurdun diğer bazı köşelerinde uygulamalarımız vardır. Firmamız kuruluşundan bu güne mimarlık, mühendislik ve müteahhitlik sektörleriyle hizmet vermektedir.
Proje ve yapı üretiminde kendi konusunda teknik, estetik bilgi ve tecrübeye sahip elemanlarla çalışmakta, işin zamanında bitirilmesi için gerkli koordinasyonu sağlamaktadır. Kuruluşumuzun bugüne kadar yaptığı çalışmalar arasında konut kompleksleri, büyük iş merkezleri, toplu siteler, büyük alışveriş merkezleri, apartmanlar yer almaktadır. Bütün projeler mimari proje grubu yönetim ve denetiminde diğer mühendislik gruplarıyla (inş. müh., makine müh., elektrik müh. peyzaj mimarlığı...) birlikte disiplinli çalışılarak üretilir. Proje üretiminde fonksiyon ve estetik kaygılar ön planda tutulup "pahalı bina güzel bina demek değildir" anlayışı ile çalışılmaktadır. Kuruluşumuz hem proje üretiminde çalışır hem de üretilen projelerin uygulamalarını yapar, finans ve inşaa eder. Şirket 16 yıl boyunca çeşitli yapı türlerinde eserler ürettikten sonra 2008 yılında Baskı Departmanını oluşturmuş ve pek çok özel baskı ihtiyaçlarını karşılamaya başlamıştır. Özetle ilkemiz; profesyonel çalışmayla, ekonomiden şaşmadan, yaratıcılıktan doğan estetik projeler üretmek ve üretilen projeleri uygulamaktır.
Mimar Ömer Fikri Sönmemiş 1958 Trabzon Çaykara doğumludur. ITU Mimarlık Fakültesini bitirdikten sonra profesyonel iş hayatına atıldı.Onlarca yapıya projeleri ile hayat verdi.
 

Harita