|
|
 
OTSO Ticaret Rehberi Logo
 
   
 

Hakkımızda

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası olarak; İlçe esnafı ile sanayicinin biraraya geldiği , firmanın ve o firmaya ait ürünlerinin tanıtılması amacıyla oluşturulan bu rehber , ticari faaliyetlerde sıkıntıları ortadan kaldırmak için gelişen teknolojik trendleri takip ederek oluşturuldu. Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası  toplam 2450 üyesi rehbere dahil edildi. İlçe ekonomisi için ''Ticarette Birliktelik'' sloganıyla hareket etmeyi planladığımız ticaret rehberini hizmete açtık.

 

‘’ www.otsoticaret.net ’’ , yeni nesil sosyal medya kavramı ve profesyonel iş çevrenizi tek bir platformda birleştiren “Ticaret Rehberi Platformu ‘’ dur.  2450 üyesi ile ilçenin ilk ve en önemli ticaret platformu olan ‘’ www.otsoticaret.net '' ilçenin ticari ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur.
 

Ticaret Rehberi ile firmanızı ve ürünlerinizi tanıtıp  profesyonel bir ağın parçası olabilirsiniz.

Yeni trendlerin ve her geçen gün değişen sosyo-kültürel dinamiklerin ışığında gelişimini sürdüren iş dünyası; bilgi ve tecrübenin etkin, hızlı ve güvenilir bir biçimde paylaşılmasına oldukça önem vermektedir. Bilişim sektörünün pazarlama açısından bu denli büyümesine ayak uydurmak için tüm paylaşımın ve paylaşılan bilginin sağlanması oldukça önem kazanmıştır.

Bu amaçla oluşturduğumuz '' Ticaret Rehberi'' Üyelik modülünden giriş yapıp bilgilerinizi güncelleyebilir, ürünlerinizin fotoğraflarını yayınlayabilir,firmalarla irtibata geçebilir,kendinizi bu platformda tanıtmak için tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Teknolojinin sunduğu bütün imkanlardan yararlanmak üzere oluşturulan ‘’ www.otsoticaret.net ‘’ te  firmanıza  ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü rahatlıkla bulacağınıza inanıyoruz.